Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání

Žáci dnes dopoledne konali didaktický test z českého jazyka a literatury, odpoledne pak následovaly zkoušky ze všech pěti cizích jazyků společné části maturitní zkoušky.

Zadání didaktických testů včetně záznamových archů jsou k dispozici na maturita.cermat.cz v sekci Testy a zadání v níže uvedených odkazech: 

Výsledky didaktických testů společné části maturitní zkoušky budou řediteli kmenové školy zpřístupněny ve formě výpisů výsledků didaktických testů 8. září 2020, ředitel školy předá žákům výsledky nejpozději následující pracovní den, tj. 9. září 2020.

Upozorňujeme, že oficiální klíče správných řešení didaktických testů budou na maturita.cermat.cz zveřejněny 8. září 2020 po zpřístupnění výsledků školám. Všechna řešení, která budou uveřejněna před tímto datem na jiných internetových stránkách, nejsou autorizovaná Centrem a mohou obsahovat podstatné chyby a zavádějící informace. Vždy se přesvědčte, zda informace, se kterými pracujete, pochází z oficiálních zdrojů.

Analýza výsledků didaktických testů v podzimním zkušebním období

18.09.2020

Centrum publikovalo statistickou analýzu účasti a výsledků žáků u didaktických testů společné části maturitní zkoušky v podzimním zkušebním období 2020.

... více

Výsledky soutěže samostatných odborných prací v učebních oborech

16.09.2020

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání vyhodnotilo ve spolupráci s Hospodářskou komorou devátý ročník soutěže samostatných odborných prací (SOP).

... více

Školy obdržely výsledky didaktických testů, v sekci Testy a zadání naleznete oficiální klíče správných řešení

08.09.2020

Centrum dnes ráno předalo školám výsledky didaktických testů, které se konaly v podzimním zkušebním období. Ředitelé škol předají výsledky žákům nejpozději do středy 9. září.

... více
Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | © 2019 Všechna práva vyhrazena
Textová verze | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti

Evropská unie logoEvropské strukturální fondy logoMinisterstvi školství mládeže a tělovýchovy logo